Nagrody

SDS Optic S.A. cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, o czym świadczą liczne nominacje i nagrody przyznane naszej firmie. Jesteśmy doceniani zarówno w konkursach zarówno Polskich jak i o zasięgu globalnym.

Med tech Innovator

Med tech Innovator to światowy konkurs dedykowany dla branży med tech. Jako jedyny z Europy zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania swojego projektu na scenie głównej. W drodze po nominację pokonaliśmy około 850 firm z całego świata.

Nagroda Gospodarcza Money.pl kategoria Firma Roku

Nagroda money.pl to wyróżnienie liderów polskiego biznesu, ludzi oraz firm, które wyznaczają kierunek polskich przemian społeczno-gospodarczych. W tym roku przyznano je po raz pierwszy. Firma SDS Optic znalazła się w gronie 12 finalistów w kategorii Firma Roku.

Next Health Pitch Investment 2019

Czołowe uniwersytety i instytucje badawcze oraz start-upy z Polski wzięły udział w konkursie Next Health Investment Pitch organizowanym przez Amgen i ImpactCEE. Nowatorskie projekty z zakresu medycyny, biofizyki, neurologii i bioinformatyki konkurowały od marca do maja 2019 roku o fundusze venture capital w wysokości 20 tysięcy dolarów. SDS Optic znalazło się w gronie 10 najlepszych. Firmę reprezentował Dyrektor ds. Rozwoju Mateusz Sagan.

Architekci Innowacji: kategoria Wschodzące Technologie

W konkursie Architekci Innowacji, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu, otrzymaliśmy wyróżnie w kategorii Wschodzące Technologie.SDS Optic jako jedyna spośród trzech firm reprezentujących sektor medyczny i biotechnologiczny została nagrodzona. Wyróżnienie odebrał Dyrektor ds. Rozwoju oraz Członek Rady Nadzorczej Mateusz Sagan.

Nominacja do nagrody Kryształowej Brukselki

Nagroda Kryształowej Brukselki przyznawana jest od 2001 roku za sukcesy w ramowych programach badawczych i innowacyjnych Unii Europejskiej. Jest ona cenionym wśród naukowców i przedsiębiorców wyróżnieniem za ich aktywność na arenie międzynarodowej i wkład w rozwój polskiej nauki i gospodarki.SDS Optic znalazł się w gronie nominowanych w kategorii biznes: małe i duże przedsiębiorstwa.